Sektördeki 18 yıllık tecrübemizle Ankara'da 2018 yılından bu yana hizmet veren firmamız Pompa ve Hidrofor sistemleri üzerine çalışmalar yapmaktadır. Bayiliğini yaptığımız kaliteli yerli ve milli markalar ile zamanında iş teslimi yaparak siz müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak için gayret ediyoruz.

Ankara ve çevre illere ürün satışı ve teknik servis hizmeti vermekteyiz.

     Şen Ay Teknik Makine olarak, inşaat pompaları ve su pompaları üzerinde hizmetler sunuyoruz. Kaliteli projeler ortaya koyma gayretiyle kurulmuş bir firma olan firmamızda işinin uzmanı olan teknisyenlerimizle çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Teknik makinelerin her türlü detayına hakim olan uzman teknisyenlerimiz aracılığıyla da sunduğumuz projelerde yüzde yüze varan bir başarı oranı yakalamayı beceriyoruz.

     Şen Ay Teknik olarak sizlere hidrofor grupları, dizel pompa grupları, dalgıç pompaları, jeneratörler, çim biçme makineleri, kompresörler ve elektrik makineleri gibi teknik makinelerin bakım ve tamiri konusunda hizmetler sunuyoruz. Fazlaca mühendislik bilgisi ve teknik incelik gerektiren bu makinelerin bakım ve tamirini, yine alanının uzmanı ve deneyimli teknisyenlerimiz sayesinde en doğru şekilde kısa sürede hallediyoruz. Birçok farklı alanda kullanılan teknik makinelerde yaşanan arızalarda arıza kaydı tutmayıp kısa sürede işe koyuluyoruz.

    Ankara makine sektörünün zamanla önemli firmalarından birisi haline gelmeyi başarabilmiş olan firma Şen Ay Teknik olarak biz, sizler için her zaman daha fazla çalışıyoruz. Sektördeki değişimleri de yakından takip ediyor ve mühendislik bilgilerimizi de her zaman taze tutmaya gayret gösteriyoruz. Bu bakımdan işin uzmanlarıyla da çalışmamızla projelerimizde başarıya ulaşmak bizler için sürpriz olmuyor.

     Sizlere de her türlü teknik makine bakımı, tamiri veya değişimiyle alakalı yardımcı olmak isteriz. Bize 7/24 ulaşarak teknik makinelerle ilgili bütün problemlerinizi kısa sürede çözebilirsiniz. Sizde tercihinizi kalite ve uygun fiyattan yana yapın.